https://piekneoczy.pila.pl/
moje piękne oczy!

Płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych

AOSEPT PLUS Oczy normalne lub wrażliwe

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych dla osób o normalnych lub wrażliwych oczach. Jest to jednostopniowy płyn na bazie wody utlenionej nie zawierający konserwantów. Płyn ten nie podrażnia oczu, jest łatwy w użyciu i pozostawia soczewki czyste i gotowe do założenia.

Płyn na bazie nadltenku wodoru (wody utlenionej) do pielęgnacji wszystkich typów soczewek kontaktowych. Do każdego płynu dołączony jest pojemnik ze specjalnym platynowym dyskiem neutralizującym wodę utlenioną. 

Poznaj Biotrue

Biotrue to innowacja w pielęgnacji szoczewek inspirowana budową oka. Biotrue zapewnia wyjątkową dezynfekcję, jakiej potrzebują zdrowe oczy dzięki optymalnemu zrównoważeniu dwóch środków dezynfekujących.

Ma odczyn dopasowany do pH zdrowych łez, dzięki temu możliwe jest utrzymanie naturalnych warunków na powierzchni gałki ocznej.

Zawiera środek nawilżający będący naturalnym składnikiem filmu łzowego. Biotrue nawilża soczewki kontaktowe w taki sam sposób, w jaki utrzymywane jest nawilżenie oka - wykorzystując hialuronian (HA), środek nawilżający obecny w całym organizmie.

Zapobiega denaturacji dobroczynnych dla oka białek zawartch we łzach oraz usuwa szkodliwe osady białkowe. Zainspirowani biologią oka naukowcy Bausch + Lomb przyczynili się do powstania płynu Biotrue.
 

ReNu

Marka Renu istnieje na rynku od ponad 20 lat i cieszy się zaufaniem użytkowników soczewek kontaktowych.

Płyn ReNu MPS dla wrażliwych oczu ma łagodną recepturę, przeznaczony jest dla użytkowników miękkich soczewek kontaktowych o wrażliwch oczach. Umożliwia łagodne oczyszczanie, płukanie, dezynfekcję i przechowywanie miękkich soczewek kontaktowych.

Płyn ReNu MultiPlus to komfort dla Twoich soczewek kontaktowych. Stosuj go do oczyszczania, płukania, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. ReNu MultiPlus jest płynem wielofunkcyjnym zawierającym HYDRANATE - specjalny składnik, który usuwa osady białkowe w trakcie oczyszczania soczewek.

Płyny ReNu MultiPlus i MPS sprawiają, że pielęgnacja soczewek jest łatwa. Dzięki nim Twoje soczewki codziennie są jak nowe.

 

Opti Free PureMoist

Nowośc w pielęgnacji soczewek kontaktowych. Płyn zawiera formułę HydraGlyde MoistureMatrix, dzięki ktorej oczy pozostają nawilżone jeszcze dłużej. Użytkowanie soczewek przez długi dzień nie jest już więcej problemem.

Soczewka nie drażni delikatnej struktury oka, dzięki miękkiej "poduszeczce", która tworzy się na powierzchni soczewki po użyciu płynu Opti Free PureMoist.

Płyn Opti Free PureMoist to także podwójna dezynfekcja soczewki i zapobieganie infekcjom oka, za co odpow

Opti Free PureMoist to wielofunkcyjne rozwiązanie do pielęgnacji soczewek kontaktowych: dezynfekuje, nawilża, redukuje osady białka.

 

Badanie SOCT już w naszym salonie!

1.2.2020
Już teraz zapraszamy wszystkich z Państwa chcących przeprowadzić poszerzoną diagnostykę narządu wzroku wykonywaną za pomocą nowoczesnego urządzenia 3D SOCT Maestro marki Topcon. Badanie OCT, czyli tomografia siatkówki, jest wyjątkowo precyzyjnym badaniem oka. Pozwala szybciej wykryć najpoważniejsze choroby oczu. Ta metoda badania jest  (...)

SOCZEWKI ULTRAFLEX - SKLEP

Nasz zakład poleca soczewki z rodziny UltraFlex™ firmy CooperVision wykonane z unikalnego materiału.
Zapraszamy do sklepu.

TOMOGRAFIA SIATKÓWKI

Badanie OCT u nas w Salonie!

MODA OKULAROWA

Najnowsze trendy modowe, najnowocześniejsze materiały i najwyższa jakość. Zapoznaj się z naszą ofertą najlepszych opraw.

SOCZEWKI
KONTAKTOWE

Okulary to nie jedyna możliwość korekcji widzenia. Zarejestruj się na badanie i zyskaj nową jakość widzenia!
Zakład Optyczny W. i A. Zabel s.c.
pl. Zwycięstwa 11
64-920 Piła

tel. 67 215 52 89
salon@piekneoczy.pila.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00