https://piekneoczy.pila.pl/
moje piękne oczy!

Okulary dla sportowców

Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i żyjesz aktywnie Salon Optyczny Piękne

 Oczy w Pile chętnie pomoże Ci w doborze okularów bądź soczewek kontaktowych, które będą odpowiednio dopasowane w zależności od sportu jaki uprawiasz.

Oferujemy szeroki wachlarz opraw, które są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów. Soczewki okularowe, które polecamy klientom uprawiającym sport są jednymi z najlżejszych i najlepiej utwardzonych soczewek dostępnych na rynku światowym. Dzięki osiągnięciom nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie wykonać okulary mocno wypukłe tak aby zapewniały jak największe pole widzenia a dodatkowo stanowiły ochronę oczu podczas uprawiania sportu. 

Do sportu przydatne są specjalne filtry poprawiające kontrast i wyostrzające obraz. Zwiększają one komfort widzenia podczas szybkiej jazdy rowerem, biegania we mgle czy wieczorami lub też uprawiania sportów halowych, gdzie sztuczne oświetlenie może szybko męczyć wzrok. 
Sportowców szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą soczewek kontaktowych np. jednodniowych.

Soczewki kontaktowe nie są narażone na zniszczenia podczas uprawiania sportu, zapewniają swobodę, nie ograniczają pola widzenia i mogą być używane w połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi.

Niezależnie od tego czy jeździsz na rowerze, nartach, snowboardzie, czy uprawiasz wędkarstwo, żeglarstwo bądź tenis czy golfa, Salon Optyczny Piękne Oczy w Pile chętnie sprawi by Twoje obcowanie ze sportem stało się jeszcze bardziej komfortowe. By uzyskać szczegółowe informacje o naszych produktach zapraszamy do naszego salonu.

 

Badanie SOCT już w naszym salonie!

1.2.2020
Już teraz zapraszamy wszystkich z Państwa chcących przeprowadzić poszerzoną diagnostykę narządu wzroku wykonywaną za pomocą nowoczesnego urządzenia 3D SOCT Maestro marki Topcon. Badanie OCT, czyli tomografia siatkówki, jest wyjątkowo precyzyjnym badaniem oka. Pozwala szybciej wykryć najpoważniejsze choroby oczu. Ta metoda badania jest  (...)

SOCZEWKI ULTRAFLEX - SKLEP

Nasz zakład poleca soczewki z rodziny UltraFlex™ firmy CooperVision wykonane z unikalnego materiału.
Zapraszamy do sklepu.

TOMOGRAFIA SIATKÓWKI

Badanie OCT u nas w Salonie!

MODA OKULAROWA

Najnowsze trendy modowe, najnowocześniejsze materiały i najwyższa jakość. Zapoznaj się z naszą ofertą najlepszych opraw.

SOCZEWKI
KONTAKTOWE

Okulary to nie jedyna możliwość korekcji widzenia. Zarejestruj się na badanie i zyskaj nową jakość widzenia!
Zakład Optyczny W. i A. Zabel s.c.
pl. Zwycięstwa 11
64-920 Piła

tel. 67 215 52 89
salon@piekneoczy.pila.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00