strona główna
Moje piękne oczy
  

SZUKAJ:

AOSEPT PLUS

Oczy normalne lub wrażliwe

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych dla osób o normalnych lub wrażliwych oczach. Jest to jednostopniowy płyn na bazie wody utlenionej nie zawierający konserwantów. Płyn ten nie podrażnia oczu, jest łatwy w użyciu i pozostawia soczewki czyste i gotowe do założenia. 

Płyn na bazie nadltenku wodoru (wody utlenionej) do pielęgnacji wszystkich typów soczewek kontaktowych. Do każdego płynu dołączony jest pojemnik ze specjalnym platynowym dyskiem neutralizującym wodę utlenioną.

 

 

Polecany dla osób:

 

1 szt. 360ml. - 45zł

 

Poznaj Biotrue

Zainspirowani biologią oka naukowcy Bausch + Lomb przyczynili się do powstania płynu Biotrue. Nowy Biotrue jest płynem do soczewek kontaktowych stworzonym, by działać jak twoje oczy, ponieważ:

 

Biotrue to innowacja w pielęgnacji szoczewek inspirowana budową oka. Biotrue zapewnia wyjątkową dezynfekcję, jakiej potrzebują zdrowe oczy dzięki optymalnemu zrównoważeniu dwóch środków dezynfekujących.

Ma odczyn dopasowany do pH zdrowych łez, dzięki temu możliwe jest utrzymanie naturalnych warunków na powierzchni gałki ocznej. 

Zawiera środek nawilżający będący naturalnym składnikiem filmu łzowego. Biotrue nawilża soczewki kontaktowe w taki sam sposób, w jaki utrzymywane jest nawilżenie oka - wykorzystując hialuronian (HA), środek nawilżający obecny w całym organizmie.

Zapobiega denaturacji dobroczynnych dla oka białek zawartch we łzach oraz usuwa szkodliwe osady białkowe. 

 

1 szt. 300ml - 38zł

1 szt. 120ml - 22zł

 

ReNu

Marka Renu istnieje na rynku od ponad 20 lat i cieszy się zaufaniem użytkowników soczewek kontaktowych. 

Płyn ReNu MPS dla wrażliwych oczu ma łagodną recepturę, przeznaczony jest dla użytkowników miękkich soczewek kontaktowych o wrażliwch oczach. Umożliwia łagodne oczyszczanie, płukanie, dezynfekcję i przechowywanie miękkich soczewek kontaktowych.

Płyn ReNu MultiPlus to komfort dla Twoich soczewek kontaktowych. Stosuj go do oczyszczania, płukania, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. ReNu MultiPlus jest płynem wielofunkcyjnym zawierającym HYDRANATE - specjalny składnik, który usuwa osady białkowe w trakcie oczyszczania soczewek. 

Płyny ReNu MultiPlus i MPS sprawiają, że pielęgnacja soczewek jest łatwa. Dzięki nim Twoje soczewki codziennie są jak nowe. 

 

1 szt. 360ml - 29zł

1 szt. 120ml - 22zł

 

Opti Free PureMoist

 

Nowośc w pielęgnacji soczewek kontaktowych. Płyn zawiera formułę HydraGlyde MoistureMatrix, dzięki ktorej oczy pozostają nawilżone jeszcze dłużej. Użytkowanie soczewek przez długi dzień nie jest już więcej problemem. 

 

Soczewka nie drażni delikatnej struktury oka, dzięki miękkiej "poduszeczce", która tworzy się na powierzchni soczewki po użyciu płynu Opti Free PureMoist. 

 

Płyn Opti Free PureMoist to także podwójna dezynfekcja soczewki i zapobieganie infekcjom oka, za co odpowiada system POLYQUAD i ALDOX.

 

Opti Free PureMoist to wielofunkcyjne rozwiązanie do pielęgnacji soczewek kontaktowych: dezynfekuje, nawilża, redukuje osady białka. 

 

 

1 szt. 300ml - 42zł

1 szt. 90ml - 22zł