strona główna
Moje piękne oczy
  

SZUKAJ:

Soczewki kontaktowe jednodniowe

Jednodniowe soczewki kontaktowe najprostsze w obsłudze i najbardziej higieniczne są bardzo wygodne w użyciu. Nie wymagają czyszczenia i pielęgnacji. Szczególnie przydatne na wyjazdy i okazjonalne wyjścia dla osób noszących zamiennie okulary i uprawiających sport.

zobacz więcej

 

Soczewki kontaktowe 2 tygodniowe | 1 miesięczne

Najbardziej popularne miękkie soczewki kontaktowe do zdejmowania na noc. Wymagają codziennej pielęgnacji i przestrzegania zalecanego okresu wymiany. Przed ponownym ich założeniem musimy je wyczyścić i zdezynfekować.

zobacz więcej

 

Soczewki kontaktowe non stop

Soczewki do noszenia non stop przez cały miesiąc, bez codziennego zakładania i zdejmowania. Soczewki te wykonane są z wysokiej jakości materiału. Po założeniu do oka dociera aż 98% tlenu i możesz je nosić przez 30 dni i nocy.

zobacz więcej

 

Soczewki kontaktowe toryczne

Stworzone z myślą o osobach mających astygmatyzm. Jeśli wcześniej słyszeliście że wasza wada nie może być skorygowana soczewkami kontaktowymi, zachęcamy do konsultacji z naszym specjalistą w doborze torycznych soczewek kontaktowych.

zobacz więcej

 

Soczewki kontaktowe progresywne

W ciągu ostatnich kilku lat postęp technologiczny umożliwił Państwu korzystanie z nowego typu soczewek kontaktowych, zaprojektowanych specjalnie dla osób pragnących żyć aktywnie. Soczewki progresywne zapewniają wygodne widzenie na każdą odległość oraz eliminują niedogodność ciągłej zmiany okularów.

zobacz więcej