strona główna
Moje piękne oczy
  

SZUKAJ:

W pierwszej kolejności, w naszym gabinecie specjalista z dziedziny kontaktologii dopasuje odpowiednie dla Ciebie, najlepszej jakości soczewki czołowych producentów takich jak:

                     

Ale według naszych standardów samo badanie wzroku i dobór soczewki nie jest wystarczający. Podczas tak zwanego doboru soczewek kontaktowych nasz specjalista, kontaktolog-optometrysta, nie tylko dobierze Tobie prawidłowe soczeki kontaktowe, ale również nauczy odpowiedniego obchodzenia się z produktami kontaktologicznymi, nauczy prawidłowego zakładania i zdejmowania soczewek oraz po pewnym okresie pierwszego ich użytkowania zaprosi na kontrolę. Wszystko po to aby zapewnić jak najlepszy komfort noszenia soczewki poprzez jej prawidłowy, profesjonalny dobór oraz odpowiednie poinstruowanie początkującego użytkownika.  

 

Jednkaże to nie wszytko. Podczas takiego badania otrzymasz parę próbną indywidualnie dobranych soczewek kontaktowych w celu ich przetestowania oraz zestaw startowy zawierający płyn do pielęgnacji, pojemnik do przechowywania oraz czytelną instrukcję obsługi, po to abś mógł pewnie i bezpiecznie wkroczyć w świat nieskręmpowanego i komfortowego widzenia, zapewnionego przez soczewki kontaktowe. 

Taki dobór soczewek jest też wspaniałym rozwiązaniem dla stałych użytkowników soczewek kontaktowych poszukujących bardziej komfortowych rozwiązań od obecnie używanych. Dzięki temu dajemy wam możliwość przetestowania nowych i nowoczesnych produktów bez ryzyka nieprawidłowego doboru parametrów samej soczewki. Tym wszystkim zajmą się nasi specjaliści. 

 

Badanie o wartości 100zł obejmuje: dobór soczewek, pełne szkolenie z obchodzenia się z soczewkami, naukę zakładania i zdejmowania, zestaw startowy (płyn do pielęgnacji, pojemnik, instrukcję użytkowania) oraz kontrolę po aplikacji. 

 

Już dziś zmień swoje widzenie i przyjdź na dobór soczewek! Zapraszamy!

Cena badania zawiera pierwszą parę miesięcznych soczewek, płyn do pielęgnacji i pojemnik.