strona główna
Moje piękne oczy
  

SZUKAJ:

Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i żyjesz aktywnie Salon Optyczny Piękne

 Oczy w Pile chętnie pomoże Ci w doborze okularów bądź soczewek kontaktowych, które będą odpowiednio dopasowane w zależności od sportu jaki uprawiasz.


Oferujemy szeroki wachlarz opraw, które są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów. Soczewki okularowe, które polecamy klientom uprawiającym sport są jednymi z najlżejszych i najlepiej utwardzonych soczewek dostępnych na rynku światowym. Dzięki osiągnięciom nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie wykonać okulary mocno wypukłe tak aby zapewniały jak największe pole widzenia a dodatkowo stanowiły ochronę oczu podczas uprawiania sportu. 

Do sportu przydatne są specjalne filtry poprawiające kontrast i wyostrzające obraz. Zwiększają one komfort widzenia podczas szybkiej jazdy rowerem, biegania we mgle czy wieczorami lub też uprawiania sportów halowych, gdzie sztuczne oświetlenie może szybko męczyć wzrok. 

Sportowców szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą soczewek kontaktowych
np. jednodniowych.

Soczewki kontaktowe nie są narażone na zniszczenia podczas uprawiania sportu, zapewniają swobodę, nie ograniczają pola widzenia i mogą być używane w połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi.

Niezależnie od tego czy jeździsz na rowerze, nartach, snowboardzie, czy uprawiasz wędkarstwo, żeglarstwo bądź tenis czy golfa, Salon Optyczny Piękne Oczy w Pile chętnie sprawi by Twoje obcowanie ze sportem stało się jeszcze bardziej komfortowe. By uzyskać szczegółowe informacje o naszych produktach zapraszamy do naszego salonu.