strona główna
Moje piękne oczy
  

SZUKAJ:

Jedną z najważniejszych przyczyn, dlaczego warto korzystać z usług naszego zakładu jest pewność, że nie zostawimy Państwa bez pomocy. Wszystko w jednym ręku…. tak brzmi nasza dewiza. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność oferując Państwu gwarantowany serwis w każdym z poniższych elementów:

Serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny jest naszym „oczkiem w głowie”. Jeśli zajdzie taka potrzeba to zlutujemy lub skleimy Państwa stare okulary. Wykonamy wiele nietypowych napraw, zapraszamy na bezpłatne dopasowanie i czyszczenie Twoich okularów zawsze kiedy tego potrzebujesz. Jakość w „Salon Optyczny Piękne Oczy w Pile” jest na pierwszym miejscu. Oferujemy Państwu tylko i wyłącznie szkła i soczewki najwyższej jakości. Również przy wybieraniu kolejnych kolekcji opraw jesteśmy bardzo wymagający.
Nieprawdą jest, że zakłady „sieciowe” są tańsze aniżeli „Salon Optyczny Piękne Oczy w Pile”. Sprawdziliśmy ponad 50 pozycji w cenniku usług i produktów. W każdej pozycji oferujemy dużo tańsze rozwiązania stosując identyczne materiały. Nie stosujemy żadnych sztuczek marketingowych, dlatego nie podnosimy cen o kilkaset procent, aby potem udzielić 65% zniżki dla 65-letniego klienta lub dołożyć drugą parę okularów gratis.