strona główna
Moje piękne oczy
  

SZUKAJ:

Badania wzroku to nasza specjalność. Zarówno bardzo dobrze wyszkolony personel jak i nowoczesny sprzęt okulistyczny gwarantują komfortowy, precyzyjny dobór szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych.

W trakcie badania zawsze staramy się jasno udzielać odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania i skrupulatnie zająć się potrzebami dotyczącymi Państwa oczu.
Jako nieliczni w naszym województwie prowadzimy ćwiczenia wzrokowe, dobór szkieł pryzmatycznych czy aplikację progresywnych soczewek kontaktowych.

W naszym gabinecie każda recepta na okulary i soczewki kontaktowe posiada gwarancję adaptacji, czyli gwarantujemy bezpłatną wymianę soczewek w razie niedostosowania się do zalecanej korekcji.

 

Zalecamy aby kontrolować wzrok przynajmniej raz na dwa lata, a dzieci i osoby powyżej 70 roku życia raz na rok – chyba, że Twój specjalista zaleci częstsze wizyty.

Dzięki tak częstym badaniom możesz wykryć wczesne oznaki chorób oczu takich jak jaskra czy zaćma oraz inne ogólne choroby, jak cukrzyca czy nadciśnienie.